• Podręczniki do szkoły

    Z roku na rok warunki przystępowania i procedura zdawania egzaminu dojrzałości wymaga coraz to większych przygotowań ze strony zdających go uczniów. Licealiści bądź kształcący się w technikach mają ciężki orzech do zgryzienia, gdyż obecny poziom edukacji jest na tyle wysoki, że czasami zwyczajne chodzenie na zajęcia szkolne jest niewystarczające do tego, aby zdać na satysfakcjonujący odsetek procentowy.
    więcej...

  • Świece i kable zapłonowe

    Udając się na standardowy przegląd do warsztatu motoryzacyjnego, trzeba raz na jakiś czas sprawdzić stan świec i kabli zapłonowych naszego pojazdu. Jeszcze kilkanaście lat temu, zgłaszając się na kontrolę samochodu do mechanika, wyżej wymienione elementy były wymieniane niemal od ręki. Dzisiaj zarówno świece, jak i kable zapłonowe są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.
    więcej...

Tag: noworodki

Strony statyczne

Odzież dla noworodków - jak się zabrać za jej ubranie?

Ubieranie niemowlęcia nie jest wcale prostą sprawą. Niby wszystkie ubranka są odpowiednio dopasowane do wielkości naszego szkraba, ale jednak zazwyczaj zakładanie śpioszek czy kaftanika to wielkie przeżycie zarówno dla rodzica, który boi się, aby przypadkowo nie wyrządzić maluchowi krzywdy, jak także dla samej naszej pociechy, która reaguje płaczem i wrzaskiem. Do ubierania odzieży maluszkowi trzeba się stosownie przygotować. Zaczynamy od ułożenia...

2014-08-14 11:50:48
Oprogramowanie:LiteCMS.