• Podręczniki do szkoły

    Z roku na rok warunki przystępowania i procedura zdawania egzaminu dojrzałości wymaga coraz to większych przygotowań ze strony zdających go uczniów. Licealiści bądź kształcący się w technikach mają ciężki orzech do zgryzienia, gdyż obecny poziom edukacji jest na tyle wysoki, że czasami zwyczajne chodzenie na zajęcia szkolne jest niewystarczające do tego, aby zdać na satysfakcjonujący odsetek procentowy.
    więcej...

  • Świece i kable zapłonowe

    Udając się na standardowy przegląd do warsztatu motoryzacyjnego, trzeba raz na jakiś czas sprawdzić stan świec i kabli zapłonowych naszego pojazdu. Jeszcze kilkanaście lat temu, zgłaszając się na kontrolę samochodu do mechanika, wyżej wymienione elementy były wymieniane niemal od ręki. Dzisiaj zarówno świece, jak i kable zapłonowe są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.
    więcej...

Tag: meble

Strony statyczne

Wybieramy mebelki do pokoju pociechy

Aranżacja pokoiku maluszka ma bardzo duże znaczenie w kwestii rozwoju fizyczno-psychicznego naszej pociechy. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na to, aby mebelki, styl czy kolory pomieszczenia, które ma służyć naszemu szkrabowi, były rzeczywiście dopasowane do najmłodszych domowników. Od tego zależy naprawdę wiele. Jakie więc powinny być mebelki do pokoju dziecięcego? Na pewno solidne, stabilne, wytrzymałe, ergonomiczne i w pełni bezpieczne. W teorii jest to...

2014-12-22 12:16:38
Oprogramowanie:LiteCMS.